T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Muş İl Sağlık Müdürlüğü Korkut Devlet Hastanesi

T.C. Sağlık Bakanlığı
Muş İl Sağlık Müdürlüğü Korkut Devlet Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Sağlık Personelleri

Güncelleme Tarihi: 08/01/2019

Sağlık Personelleri

SIRA NO

UNVAN

AD

SOYAD

ÇALIŞTIĞI BİRİM

1

BAŞHEKİM / HASTANE YÖNETİCİSİ
HİDAYE BURCUÖZÇELİK İDARİ
 2 SAĞLIK BAKIM HİZMETLERİ MÜD. MEHMET REŞATPEKBAY İDARİ
 3 DAHİLİYE BİLALAKDEMİR 
 4 ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI   
 5 PRATİSYEN TABİP SERKANKAYGUSUZ ACİL POLK

6

PRATİSYEN TABİP
  

7

PRATİSYEN TABİP
   
 8 DİŞ TABİBİ AYŞEMEYDAN  DİŞ POLK
 8 DİŞ TABİBİ SÜMEYYESOYDAŞ DİŞ POLK
 10 DİYETİSYEN MERYEM GÖKTAŞ DİYETİSYEN
 11 ECZACI BAHAR ZİYANAK EZANE
 12 HEMŞİRE KEREMALTIN ACİL POLK
 13 HEMŞİRE HANİFİDEMİR ACİL POLK
 14 HEMŞİRE NECAT KAMA ACİL POLK
 15 HEMŞİRE CELALAY ACİL POLK
 16 HEMŞİRE MESUT GÜNDÜZ ACİL POLK
17  HEMŞİRE ARZUARSLAN ACİL POLK
18  HEMŞİRE AYSUNAYKURT ACİL POLK
 19 HEMŞİRE ÇAĞLAKÜÇÜKEL ACİL POLK
 20 HEMŞİRE DERYAÇETİN ACİL POLK
 21 HEMŞİRE FATMAKOÇA SERVİS
 22 HEMŞİRE DELALUYANIK SERVİS
 23 HEMŞİRE KENANTULTAY SERVİS
 24 HEMŞİRE SEDA AKGÜMÜŞ SERVİS 
 25 HEMŞİRE ÖMER AKGÜMÜŞ EVDE BAKIM HİZ.
 26EBE LÜTFİYE ÖZDİL SERVİS + EĞİTİM
 27 EBE FİLİZ İÇEN KALİTE BİRİMİ
 28 HEMŞİRE FERHATİMREN LABORATUVAR
 29HEMŞİRE  EŞE  ALTINKAYA LABORATUVAR
 30 LAB. TEKNİKERİ NESRİNKONDUKÇU LABORATUVAR
 31 LAB. TEKNİKERİ MİNEARI LABORATUVAR
 32 RADYOLOJİ TEKNİSYEN ABDULMUTTALİPÖNER RADYOLOJİ
 33 RADYOLOJİ TEKNİSYEN UMUTKILIÇ RADYOLOJİ
 34 RADYOLOJİ TEKNİSYEN MEVLÜTTAY RADYOLOJİ
 35 RADYOLOJİ TEKNİSYEN AYFERTARHAN RADYOLOJİ
 36 V.H.K.İ YAHYAİMREN MAAŞ MÜTEMEDİ
 37 V.H.K.İ OSMANGÜLER YAZI İŞLERİ + İSTATİSTİK BİRİMİ
 38 TIBBİ SEKRETER YUSUFKAÇANSATIN ALMA
 39 TIBBİ SEKRETER CİHANKARAKOÇ TAŞINIR+TİG
 40 TIBBİ SEKRETER ÖZCANÇİÇEKLİ ARŞİV
 41 ŞOFÖR HIYASETTİN USLU ŞOFÖR
 42 HİZMETLİ RAHMİSAYILGAN GECE TEMİZLİĞİ
 43 HİZMETLİ MEHMET ŞİRİNERDEM KAZAN DAİRESİ
 44 İDARİ DESTEK PERSONELİ ADEMARGUN GECE TEMİZLİĞİ
 45 İDARİ DESTEK PERSONELİ CÜNEYTÖZKAN KAZAN DAİRESİ
 46 İDARİ DESTEK PERSONELİ ORHANATAMAN GECE TEMİZLİĞİ
 47 İDARİ DESTEK PERSONELİ USAMETTİNPEKBAY KAZAN DAİRESİ
 48 İDARİ DESTEK PERSONELİ HAMDULLAHGÜNDOĞDU ÇAMAŞIRHANE
     
     

 

Sağlık Personelleri

 

Sıra No

Unvan

Ad Soyad

Görev Yeri

1

BAŞHEKİM / HASTANE YÖNETİCİSİ

YUSUF DEMİR

İDARİ

2

SAĞLIK BAKIM HİZMETLERİ MÜD.

İNAYET GÜNEŞ YILDIZ

İDARİ

3

İdari Mali Hiz.Müd.Yrd.

MEHMET YILDIZ

İDARİ

4

DAHİLİYE

MURAT ÇELİK

DAHİLİYE

5

DAHİLİYE

ELİF ERAT ÇELİK

DAHİLİYE

6

DAHİLİYE

GAMZE ÜSTÜNTAŞ

POLK.

7

ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ

NASUHİ ALTAY

POLK.

8

FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON UZMANI

AHMET ÇELİK

POLK.

9

GÖZ HASTALIKLARI UZMANI

ÇİĞDEM YAŞAR

POLK.

10

ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI

ŞENAY MENGİ

POLK.

11

ANESTEZİ VE REANİMASYON

YUSUF DEMİR

POLK.

12

DAHİLİYE

MEHMET NEDİM TAŞ

Geçici Görevde

13

GENEL CERRAHİ UZMANI

Geçici Görevde

Geçici Görevde

14

KADIN DOĞUM

EMRULLAH AKAY

KADIN DOĞUM

15

PRATİSYEN TABİP

TUĞÇE COŞKUN

ACİL POLK.

16

PRATİSYEN TABİP

İZZET UYAVER

ACİL POLK

17

PRATİSYEN TABİP

BUKET ÖZGÜL

ACİL POLK

18

PRATİSYEN TABİP

SAİT AYGÜN

Geçici Görevde

19

PRATİSYEN TABİP

HANİFE İSMAİLOĞLU

Geçici Görevde

20

PRATİSYEN TABİP

CAN ÖZTÜRK

ACİL POLK

21

DİŞ TABİBİ

NURCEMAL GÜNDÜZ

DİŞ POLK.

22

DİŞ TABİBİ

YUNUS GÖR

DİŞ POLK.

23

DİYETİSYEN

EMEL KAVAL

DİYETİSYEN

24

ECZACI

NURULLAH SEVER

Geçici Görevde

25

ECZ TEKNİKERİ

Yunus Emre DEMİRTAŞ

ECZANE

26

HEMŞİRE

GÖKHAN KAYA

Yoğun Bakım

27

HEMŞİRE

UĞUR CAN

Ameliyathane

28

HEMŞİRE

KÜBRA BÜRKE

ACİL POLK.

29

HEMŞİRE

MEDYA KAYA

Fzik Tedavi

30

HEMŞİRE

FERDA FİDAN

Ameliyathane

31

HEMŞİRE

DİLAN DEMİRKAPU

ACİL POLK.

32

HEMŞİRE

SULTAN OMUR

Kan Alma

33

HEMŞİRE

GAMZE DİNLEYİCİ

ACİL POLK

34

HEMŞİRE

BAHAR TUZCU

ACİL POLK

35

HEMŞİRE

ESRA İPEK

Kalite (İdare)

36

HEMŞİRE

ERDAL DAKAK

Kan Alma

37

HEMŞİRE

ALİYE YALÇINKAYA

Dahiliye Servisi

38

HEMŞİRE

ZÜBEYDE ALTUN ÇELİK

ACİL SERVİS.

39

HEMŞİRE

FİLİZ AKKOYUN

Dahiliye Servisi

40

HEMŞİRE

SÜREYYA YILDIRIM

Görevlendirme

41

HEMŞİRE

SEVGİ ERGÜL

Diyaliz

42

HEMŞİRE

PERİHAN YETKİNER

YOĞUN BAKIM

43

HEMŞİRE

YILMAZ ÇELİK

Sterilizasiyon

44

HEMŞİRE

ZİHNİ SARAÇ

Yoğun Bakım

45

HEMŞİRE

NEBAT DAKAK

Acil Servis

46

HEMŞİRE

SEZGİN GÖRMEZ

ACİL POLK.

47

HEMŞİRE

ÜSTÜN ÇUR

Yoğun Bakım.

48

HEMŞİRE

MAKBULE SARAÇ

Çoçuk Servisi.

49

HEMŞİRE

DERMAN GÜNDÜZ

Dahiliye Servisi

50

HEMŞİRE

FATMA ÖZÇELİK

Yoğun Bakım

51

HEMŞİRE

MİKAİL TAŞ

Dahiliye Servisi

52

HEMŞİRE

GÜVEN GÜZELGÜL

ACİL POLK.

53

HEMŞİRE

NEŞE KAYA

Çocuk Servisi

54

HEMŞİRE

AHMET FIRAT YAŞAR

Dahiliye Servisi

55

HEMŞİRE

MEHMET ŞİRİN AKINCI

ACİL POLK

56

HEMŞİRE

BÜŞRA ATAŞOĞLU

Yoğun Bakım

57

HEMŞİRE

GÜZEL NUR ARAS

Dahiliye Servisi

58

HEMŞİRE

SERPİL ÖTERKUŞ

ACİL POLK

59

HEMŞİRE

EZGİ SEZER

Çocuk Servisi

60

HEMŞİRE

AZAD ZORLU

Fizik Tedavi

61

HEMŞİRE

LOKMAN EROL

Evde Bakım

62

HEMŞİRE

UĞUR AKMAN

ACİL SERVİS.

63

EBE

GÜLSÜM KADİRHAN

DOĞUMHANE

64

EBE

ÖZLEM EYYÜPOĞLU

DOĞUMHANE

65

EBE

SİBEL TAŞ

DOĞUMHANE

66

EBE

BİLGE KESKİNBALTA

DOĞUMHANE

67

ODYOMETRİ TEKNİKERİ

DERYA BÜYÜKBAYRAM

KBB POLK.

68

YAŞLI BAKIM ( SAĞLIK TEKNİKERİ

SALİHA ALINAK

EKG+SFT

69

DİYALİZ TEKNİKERİ

ŞİRİN AKBAŞ

DİYALİZ

70

LAB. TEKNİKERİ

ÖZGE ÖZELÇİ

LAB.

71

LAB. TEKNİKERİ

İBRAHİM KOÇ

LAB.

72

LAB TEKNİKERİ

ALİ İSHAK KIRIM

LAB.

73

LAB. TEKNİSYENİ

OKAN ERKAHYA

LAB.

74

LAB TEKNİSYENİ

NALİN ARĞUN

GÖREVLENDİRME

75

LAB TEKNİSYENİ

CENNET YEŞİLYAYLA

LAB.

76

LAB TEKNİKERİ

VEYSEL SEVER

LAB.

77

ATT

OSMAN DEMİR

İstatistik Birimi

78

TIBBİ SEK.

ELİF EMEÇ

YAZI İŞLERİ

79

TIBBİ SEK.

M. SALİH YAVUZER

YAZI İŞLERİ

80

TIBBİ SEK.

RESUL SEVER

TİG+ AYNİYAT

81

TIBBİ SEK.

SERHAT BİNGÖL

MAAŞ MÜTEMEDİ

82

TIBBİ SEK.

AZAD MUSTAFAOĞLU

Satınalma Birimi

83

TIBBİ SEK.

DAVUT SARIBEY

DÖNER SERMAYE .MÜT

84

RÖNTGEN TEKNİKERİ

BİRCAN VARDAR

RADYOLOJİ

85

TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKERİ

ERGÜN ZEBEK

RADYOLOJİ

86

RADYOLOJİ TEKNİSYEN

GENÇAY TUNÇER

RADYOLOJİ

87

ANESTEZİ TEKNİKERİ

AYTAÇ TUNCER

AMELİYATHANE

88

ANESTEZİ TEKNİKERİ

FATMA BARTU

AMELİYATHANE

89

ANESTEZİ TEKNİSYENİ

OĞUZHAN PALA

AMELİYATHANE

90

V.H.K.İ. ( satınalma )

HÜSAMETTİN BİNGÖLBALLİ

SATIN ALMA

91

V.H.K.İ. ( yazı işleri )

METİN CAN

Ambar Birimi

92

ŞOFÖR

MEHMET BEKTAŞ

SOFÖR

93

ŞOFÖR

ZEKİ BEŞLİ

ŞOFÖR

94

HİZMETLİ ( ARŞİV)

HÜLKİ YILMAZ

ARŞİV

95

HİZMETLİ ( SANTRAL )

URFAN EMER

SANTRAL

96

HİZMETLİ ( TEKNİSYEN )

ERDAL ALDEMİR

TEKNİK SERVİS

97

HEMŞİRE

SEMRA DEDE

Çocuk Servisi

98

HEMŞİRE

SERKAN ŞİMŞEK

YOĞUN BAKIM

99

HEMŞİRE

UĞUR AKMAN

ACİL SERVİS

100

HEMŞİRE

EMRE ŞEN

DAHİLİYE SERVİSİ

101

HEMŞİRE

FADIL TEKGÜL

ACİL SERVİS

102

HEMŞİRE

MEHMET MANSUR DURGUN

ACİL SERVİS

103

HEMŞİRE

FATMA GÖÇMEN

ÇOCUK SERVİSİ

104

HEMŞİRE

BULUT ARAS

ACİL SERVİSİ

105

HEMŞİRE

MUSTAFA DÜNDAR

Çocuk Servisi

106

HEMŞİRE

DERYA GÜLMEZ

DİŞ POLK.

107

HEMŞİRE

MEHMET ALİ İBRAHİMOĞLU

ACİL SERVİS

108

EBE

AYNUR ÖZTORUN ŞİMŞEK

DOĞUMHANE

109

EBE

EBRU YILDIZHAN

DOĞUMHANE

110

EBE

ÇAĞLAR ÇAKIR

DOĞUMHANE

111

EBE

NEJLA TEKGÜL

DOĞUMHANE

112

EBE

EBRU KILIÇ

DOĞUMHANE

113

EBE

HACER ARDAGÜL ÇAKMAK

DOĞUMHANE

114

RADYOLOJİ TEKNİSYEN

METİN ÜNİVER

RADYOLOJİ

115

ECZACI

ASİYE ÜÇER

ECZANE

 

 
 

Sağlık Personelleri

 

Sıra No

Unvan

Ad Soyad

Görev Yeri

1

BAŞHEKİM / HASTANE YÖNETİCİSİ

YUSUF DEMİR

İDARİ

2

SAĞLIK BAKIM HİZMETLERİ MÜD.

İNAYET GÜNEŞ YILDIZ

İDARİ

3

İdari Mali Hiz.Müd.Yrd.

MEHMET YILDIZ

İDARİ

4

DAHİLİYE

MURAT ÇELİK

DAHİLİYE

5

DAHİLİYE

ELİF ERAT ÇELİK

DAHİLİYE

6

DAHİLİYE

GAMZE ÜSTÜNTAŞ

POLK.

7

ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ

NASUHİ ALTAY

POLK.

8

FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON UZMANI

AHMET ÇELİK

POLK.

9

GÖZ HASTALIKLARI UZMANI

ÇİĞDEM YAŞAR

POLK.

10

ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI

ŞENAY MENGİ

POLK.

11

ANESTEZİ VE REANİMASYON

YUSUF DEMİR

POLK.

12

DAHİLİYE

MEHMET NEDİM TAŞ

Geçici Görevde

13

GENEL CERRAHİ UZMANI

Geçici Görevde

Geçici Görevde

14

KADIN DOĞUM

EMRULLAH AKAY

KADIN DOĞUM

15

PRATİSYEN TABİP

TUĞÇE COŞKUN

ACİL POLK.

16

PRATİSYEN TABİP

İZZET UYAVER

ACİL POLK

17

PRATİSYEN TABİP

BUKET ÖZGÜL

ACİL POLK

18

PRATİSYEN TABİP

SAİT AYGÜN

Geçici Görevde

19

PRATİSYEN TABİP

HANİFE İSMAİLOĞLU

Geçici Görevde

20

PRATİSYEN TABİP

CAN ÖZTÜRK

ACİL POLK

21

DİŞ TABİBİ

NURCEMAL GÜNDÜZ

DİŞ POLK.

22

DİŞ TABİBİ

YUNUS GÖR

DİŞ POLK.

23

DİYETİSYEN

EMEL KAVAL

DİYETİSYEN

24

ECZACI

NURULLAH SEVER

Geçici Görevde

25

ECZ TEKNİKERİ

Yunus Emre DEMİRTAŞ

ECZANE

26

HEMŞİRE

GÖKHAN KAYA

Yoğun Bakım

27

HEMŞİRE

UĞUR CAN

Ameliyathane

28

HEMŞİRE

KÜBRA BÜRKE

ACİL POLK.

29

HEMŞİRE

MEDYA KAYA

Fzik Tedavi

30

HEMŞİRE

FERDA FİDAN

Ameliyathane

31

HEMŞİRE

DİLAN DEMİRKAPU

ACİL POLK.

32

HEMŞİRE

SULTAN OMUR

Kan Alma

33

HEMŞİRE

GAMZE DİNLEYİCİ

ACİL POLK

34

HEMŞİRE

BAHAR TUZCU

ACİL POLK

35

HEMŞİRE

ESRA İPEK

Kalite (İdare)

36

HEMŞİRE

ERDAL DAKAK

Kan Alma

37

HEMŞİRE

ALİYE YALÇINKAYA

Dahiliye Servisi

38

HEMŞİRE

ZÜBEYDE ALTUN ÇELİK

ACİL SERVİS.

39

HEMŞİRE

FİLİZ AKKOYUN

Dahiliye Servisi

40

HEMŞİRE

SÜREYYA YILDIRIM

Görevlendirme

41

HEMŞİRE

SEVGİ ERGÜL

Diyaliz

42

HEMŞİRE

PERİHAN YETKİNER

YOĞUN BAKIM

43

HEMŞİRE

YILMAZ ÇELİK

Sterilizasiyon

44

HEMŞİRE

ZİHNİ SARAÇ

Yoğun Bakım

45

HEMŞİRE

NEBAT DAKAK

Acil Servis

46

HEMŞİRE

SEZGİN GÖRMEZ

ACİL POLK.

47

HEMŞİRE

ÜSTÜN ÇUR

Yoğun Bakım.

48

HEMŞİRE

MAKBULE SARAÇ

Çoçuk Servisi.

49

HEMŞİRE

DERMAN GÜNDÜZ

Dahiliye Servisi

50

HEMŞİRE

FATMA ÖZÇELİK

Yoğun Bakım

51

HEMŞİRE

MİKAİL TAŞ

Dahiliye Servisi

52

HEMŞİRE

GÜVEN GÜZELGÜL

ACİL POLK.

53

HEMŞİRE

NEŞE KAYA

Çocuk Servisi

54

HEMŞİRE

AHMET FIRAT YAŞAR

Dahiliye Servisi

55

HEMŞİRE

MEHMET ŞİRİN AKINCI

ACİL POLK

56

HEMŞİRE

BÜŞRA ATAŞOĞLU

Yoğun Bakım

57

HEMŞİRE

GÜZEL NUR ARAS

Dahiliye Servisi

58

HEMŞİRE

SERPİL ÖTERKUŞ

ACİL POLK

59

HEMŞİRE

EZGİ SEZER

Çocuk Servisi

60

HEMŞİRE

AZAD ZORLU

Fizik Tedavi

61

HEMŞİRE

LOKMAN EROL

Evde Bakım

62

HEMŞİRE

UĞUR AKMAN

ACİL SERVİS.

63

EBE

GÜLSÜM KADİRHAN

DOĞUMHANE

64

EBE

ÖZLEM EYYÜPOĞLU

DOĞUMHANE

65

EBE

SİBEL TAŞ

DOĞUMHANE

66

EBE

BİLGE KESKİNBALTA

DOĞUMHANE

67

ODYOMETRİ TEKNİKERİ

DERYA BÜYÜKBAYRAM

KBB POLK.

68

YAŞLI BAKIM ( SAĞLIK TEKNİKERİ

SALİHA ALINAK

EKG+SFT

69

DİYALİZ TEKNİKERİ

ŞİRİN AKBAŞ

DİYALİZ

70

LAB. TEKNİKERİ

ÖZGE ÖZELÇİ

LAB.

71

LAB. TEKNİKERİ

İBRAHİM KOÇ

LAB.

72

LAB TEKNİKERİ

ALİ İSHAK KIRIM

LAB.

73

LAB. TEKNİSYENİ

OKAN ERKAHYA

LAB.

74

LAB TEKNİSYENİ

NALİN ARĞUN

GÖREVLENDİRME

75

LAB TEKNİSYENİ

CENNET YEŞİLYAYLA

LAB.

76

LAB TEKNİKERİ

VEYSEL SEVER

LAB.

77

ATT

OSMAN DEMİR

İstatistik Birimi

78

TIBBİ SEK.

ELİF EMEÇ

YAZI İŞLERİ

79

TIBBİ SEK.

M. SALİH YAVUZER

YAZI İŞLERİ

80

TIBBİ SEK.

RESUL SEVER

TİG+ AYNİYAT

81

TIBBİ SEK.

SERHAT BİNGÖL

MAAŞ MÜTEMEDİ

82

TIBBİ SEK.

AZAD MUSTAFAOĞLU

Satınalma Birimi

83

TIBBİ SEK.

DAVUT SARIBEY

DÖNER SERMAYE .MÜT

84

RÖNTGEN TEKNİKERİ

BİRCAN VARDAR

RADYOLOJİ

85

TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKERİ

ERGÜN ZEBEK

RADYOLOJİ

86

RADYOLOJİ TEKNİSYEN

GENÇAY TUNÇER

RADYOLOJİ

87

ANESTEZİ TEKNİKERİ

AYTAÇ TUNCER

AMELİYATHANE

88

ANESTEZİ TEKNİKERİ

FATMA BARTU

AMELİYATHANE

89

ANESTEZİ TEKNİSYENİ

OĞUZHAN PALA

AMELİYATHANE

90

V.H.K.İ. ( satınalma )

HÜSAMETTİN BİNGÖLBALLİ

SATIN ALMA

91

V.H.K.İ. ( yazı işleri )

METİN CAN

Ambar Birimi

92

ŞOFÖR

MEHMET BEKTAŞ

SOFÖR

93

ŞOFÖR

ZEKİ BEŞLİ

ŞOFÖR

94

HİZMETLİ ( ARŞİV)

HÜLKİ YILMAZ

ARŞİV

95

HİZMETLİ ( SANTRAL )

URFAN EMER

SANTRAL

96

HİZMETLİ ( TEKNİSYEN )

ERDAL ALDEMİR

TEKNİK SERVİS

97

HEMŞİRE

SEMRA DEDE

Çocuk Servisi

98

HEMŞİRE

SERKAN ŞİMŞEK

YOĞUN BAKIM

99

HEMŞİRE

UĞUR AKMAN

ACİL SERVİS

100

HEMŞİRE

EMRE ŞEN

DAHİLİYE SERVİSİ

101

HEMŞİRE

FADIL TEKGÜL

ACİL SERVİS

102

HEMŞİRE

MEHMET MANSUR DURGUN

ACİL SERVİS

103

HEMŞİRE

FATMA GÖÇMEN

ÇOCUK SERVİSİ

104

HEMŞİRE

BULUT ARAS

ACİL SERVİSİ

105

HEMŞİRE

MUSTAFA DÜNDAR

Çocuk Servisi

106

HEMŞİRE

DERYA GÜLMEZ

DİŞ POLK.

107

HEMŞİRE

MEHMET ALİ İBRAHİMOĞLU

ACİL SERVİS

108

EBE

AYNUR ÖZTORUN ŞİMŞEK

DOĞUMHANE

109

EBE

EBRU YILDIZHAN

DOĞUMHANE

110

EBE

ÇAĞLAR ÇAKIR

DOĞUMHANE

111

EBE

NEJLA TEKGÜL

DOĞUMHANE

112

EBE

EBRU KILIÇ

DOĞUMHANE

113

EBE

HACER ARDAGÜL ÇAKMAK

DOĞUMHANE

114

RADYOLOJİ TEKNİSYEN

METİN ÜNİVER

RADYOLOJİ

115

ECZACI

ASİYE ÜÇER

ECZANE

 

 
 

DİYETİSYEN

DİYETİSYEN